Robotické sekačky Segway

V této sekci jsme pro Vás připravili vše pro Vaši práci na zahradě a v lese. Naleznete zde opravdu širokou nabídku zahradní techniky jako jsou foukače listí, sekačky, sekací stroje, zahradní a domácí čerpadla, traktory nebo ruční nářadí pro vaši zahradu. Zahradní techniku dodáváme od přední světové značky Husqvarna. Z nabídky si můžete vybrat od jednoduchých ručních sekaček až po programovatelné automatické sekačky, které nepotřebují skoro žádnou obsluhu, sami si dobijí baterie a posečou trávník podle nastavení časovače. 

Pro práci v zahradě pak jistě oceníte zahradnické nůžky a plotostřihy pro zkrášlení křovin a živých plotů, řetězové pily a sekery, sekačky na trávu a traktory pro usnadnění práce. S příchodem podzimní a zimní sezóny pak neocenitelnou službu udělají foukače na listí a nářadí na sníh.

Pro práci v lese v našem internetovém obchodě jistě najdete také co potřebujete. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku nářadí a strojů. Naleznete zde například motorové pily značky Husquarna. Vyberte si ze široké nabídky typů a řetězových pil pro speciální práce jako je například vyvětvovací pila. Pro práci v lese, ale i na zahradě je potřeba sekera. Z nabídky vybíráme například štípací nebo univerzální sekeru značky Fiskars.

Dodáváme i nářadí pro práce v zimním období, jedná se například o shrnovače sněhu, lopaty na sníh, nebo sněhové frézy od firmy Husqvarna.

V kategorii Nářadí pro dřevorubce lze zakoupit vše potřebné pro ulehčení práce. Najdete zde dřevorubecké lopatky, zvedací háky, pouzdra, třmeny, zvedací kleště či náhradní topůrka. Tedy vše bez čeho se řádný dřevorubec v práci neobejde.

Vyberte si v podkategoriích Robotické sekačky Segway: