Dům, dílna, stavba

Sháníte nářadí, dílenský nábytek nebo zboží z oboru vzduchotechniky? S naším internetovým obchodem máte po problémech. Z široké nabídky si můžete vybrat ze široké nabídky domácích potřeb, spojovacího materiálu, vybavení skladů, dílenského nábytku nebo z vzduchotechniky.

V podsekci dílenského nábytku naleznete skříňky pro CNC, skříňky na nářadí, pracovní stoly, ergonomické židle, závěsné skříňky, mobilní pracovní stoly, pojízdné vozíky na nářadí a mnoho dalších produktů pro Vaši dílnu. Vše je od kvalitních a prověřených firem, jako jsou například Bahco, Unior, nebo kvalitní pracovní stoly vyrobené přímo pod naší značkou Grent.

Používáte v domácnosti nůžky? Zkuste si vybrat z naší široké nabídky nůžek, nožů a kuchyňského nářadí od světoznámé značky Fiskars

V našem internetovém obchodě nabízíme i vybavení skladů, jedná se například o praktické boxy na spojovací materiál, žebříky, regály, ale i manipulační vozíky a další produkty. 

Zkuste si vybrat z široké nabídky kompresorů pro Vaši dílnu. V nabídce naleznete pojízdné kompresory, stacionární kompresory, nebo přenosné kompresory. K těmto kompresorům nabízíme i širokou škálu pneumatického nářadí. Jedná se o brusky, pneumatická kladiva, šroubováky, vrtačky, nebo například rázové utahováky.

Vyberte si v podkategoriích Dům, dílna, stavba: