Ostřič nožů a seker Xsharp Fiskars

Ostřič nožů a seker Xsharp Fiskars
Pošlete odkaz známému...
Doporučit známému
Vaše cena:
378  Kč
včetně DPH
Cena bez DPH:
312  Kč
Dostupnost: do 7 dnů Dostupnost produktu Ostřič nožů a seker Xsharp Fiskars
ks

\r\n Ostřič nožů a seker FISKARS 120740 pro pravidelné ostření, které je důležité pro snadnou a bezpečnou práci. Fiskars Xsharp nabízí hodnotný doplněk zahradního nářadí. Snadno se přenáší a lze jej ovládat jak levou, tak i pravou rukou. Má mechanismus, který se jednoduše ovládá. Skládá se z vodící drážky, keramických kotoučků. Zajišťuje optimální ostří a jeho dlouhou trvanlivost u seker i nožů. S neklouzavou podložkou k zajištění bezpečného ostření. Snadno se rozebírá i skládá pro snadné čištění. Fiskars Xsharp přináší bezproblémové používání. Vlastnosti Pravidelná péče pomáhá udržet nože a sekery Fiskars stále ostré Dva ostřiče v jednom Brusný úhel optimalizovaný pro nože i sekery Snadné používání Pohodlně se přenáší Snadno se rozebírá pro čištění a údržbu.

\r\n
  • Značka: Fiskars
  • Kód produktu: 120740
 

Domácí potřeby

Z této sekce vám můžeme doporučit kvalitní nůžky značky Fiskars a to jak v provedení pro praváky, tak i nůžky pro leváky. Podle použití pak najdete nůžky vyšívací, na nitě, kuchařské nůžky nebo holičské.

V sekci nožů vám pak můžeme nabídnout celou řadu nožů: nože okrajovací, nůž japonský, nože kuchařské a nože na porcování či filetovací nože. V kuchyni pak jistě uvítáte i kvalitní škrabky Fiskars.

Potřebujete poradit?

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy k produktu nebo Vám pomůžeme vybrat jiný - alternativní produkt podle Vašich požadavků.

(opatření proti SPAM robotům)

Diskuze k produktu

Recenze produktu

zpět
 
Doporučení známému

Zašlete odkaz na tuto stránku svému známému.


Vybíráme z eshopu

Nejprodávanější produkty

Dokumenty ke stažení